Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace..
Bydlíme snadno

Jak to funguje

Pohodlná cesta k nové nemovitosti krok za krokem:

vaše přání

Stačí vyplnit formulář s detaily Vaší poptávky. My se Vám ozveme a dohodneme se na osobní schůzce a podrobnostech průběhu.

schůzka s námi

Na osobní schůzce vytvoříme přesné zadání Vaší poptávky, podepíšeme smlouvu o dočasném zastupování a dojednáme schůzku s hypotečním makléřem. Naši specialisté s Vámi proberou veškeré oblasti financování a doporučí ty nelepší varianty.

hledání nemovitosti

Vyhledáme pro Vás nabídky z celého trhu, které nejlépe vyhovují Vašim požadavkům a zašleme Vám minimálně 5 nemovitostí, které splní alespoň 5 ze 7 kritérií. Pokud si z nabídek nevyberete, budeme Vám zasílat další nabídky, dokud nenajdeme tu perfektní pro Vás.

prohlídka

Domluvíme s realitním makléřem prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Doprovodí Vás nezávislý odborník, který zhodnotí stav nemovitosti a zapracuje podrobnou analýzu.

mám vybráno

V tuto chvíli Vám zajistíme financování vybraného bytu a zařídíme hypoteční a kupní službu. Vše proběhne pod naší kontrolou, abyste měli jistotu, že podepisujete řádné dokumenty.

rekonstrukce

V případě, že potřebujete provést částečné či kompletní úpravy nového či stávajícího objektu, zařídíme hladký průběh rekosntrukce se všemi doplňkovými službami, jako jsou úklid či návrh bytového designu. Naši architekti s Vámi proberou jednotlivé kroky a s projektanty vytvoří přesně to, co od nového bydlení očekáváte.

předání

A jsme u konce. Domluvíme předání klíčů a můžete se bez starostí nastěhovat. Pokud budete potřebovat pomoct se stěhováním či úklidem, zařídíme to.