JAK TO FUNGUJE

POHODLNÁ CESTA K NOVÉ NEMOVITOSTI KROK ZA KROKEM:

1

VAŠE PŘÁNÍ

Stačí vyplnit formulář s detaily Vaší poptávky. My se Vám ozveme a dohodneme se na osobní schůzce a podrobnostech průběhu.
2

SCHŮZKA S NÁMI

Na osobní schůzce zjistíme Vaše přání a potřeby které si detailně zaznamenáme. Díky naší precizní analýze jsme schopni Vám doručit nemovitosti, které si opravdu přejete.
3

HLEDÁNÍ NEMOVITOSTI

Díky našemu komplexnímu přístupu Vám zajistíme nabídky z celého trhu. Projdeme za Vás veškeré zdroje nemovitostí které existují, ať už veřejné, nebo neveřejné.
4

PROHLÍDKA

Tam kde se Vám to bude líbit domluvíme prohlídky. Na prohlídku s Vámi půjde náš specialista, který zhodnotí technický stav nemovitosti a zpracuje analýzu. Díky našemu specialistovi se nestane, že koupíte nemovitost ve nevyhovujícím stavu.
5

MÁTE VYBRÁNO

V této chvíli za Vás vyjednáváme ty nejlepší podmínky ve smluvní dokumentaci, zejména se jedná o rezervační a kupní smlouvu. Díky naší kontrole a znalostem nedojde k neočekávaným problémům se smluvní dokumentaci. Dále vybereme ideální způsob financování Vašeho bydlení.
6

REKONSTRUKCE

V případě, že potřebujete provést částečné či kompletní úpravy nového či stávajícího objektu, zařídíme hladký průběh rekonstrukce se všemi doplňkovými službami, jako jsou úklid či návrh bytového designu. Naši architekti s Vámi proberou jednotlivé kroky a s projektanty vytvoří přesně to, co od nového bydlení očekáváte.
7

PŘEDÁNÍ

A jsme u konce. Domluvíme předání klíčů a můžete se bez starostí nastěhovat. Pokud budete potřebovat pomoct se stěhováním či úklidem, zařídíme to.

USNADNĚTE SI CESTU K NOVÉMU DOMOVU

Prozraďte nám, jakou nemovitost hledáte a my se pustíme do hledání.
Vyplňte nezávaznou poptávku a my se Vám ozveme nejpozději následující pracovní den a domluvíme další postup.

Vyplnit nezávaznou poptávku