Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace..
Bydlíme snadno

Náš team

Matěj Kunc

CO-Owner and Account manager

Josef Lebeda

CO-Owner and Sales manager


Vojtěch Lebeda

project manager

JUDr. Martin Čeřovský

advokát

Stanislav Knoll

technický specialista

Bc. Jan Holub

hlavní projektant

Bc. Anna Nižňanská

architekt


web Insta

Ing. Arch. Anna Podroužková

architekt


web Instanaše vize

Proč

Chceme zlepšit zkušenost s procesem hledání nového bydlení. Věříme, že tento životní krok nemusí být zdlouhavý, náročný a složitý, když máte po ruce někoho, kdo má s touto problematikou zkušenosti. To dokazujeme našim klientům.

Jak

Na rozdíl od realitních kanceláří jsme na straně kupujícího. Chceme tak změnit nízké standardy služeb na realitním trhu. Pro kupujícího chceme zajistit jistotu a kvalitu. Díky tomu chceme vytvářet na trhu přirozenou protiváhu realitním kancelářím.

Co

Poskytujeme komplexní službu, díky které naši klienti ušetří čas i energii při nákupu nové nemovitosti. Navíc získají jistotu, že za své peníze dostanou nemovitost odpovídající hodnoty.

Náš cíl

Naším cílem je změnit standardy realitního trhu. Na rozdíl od realitních kanceláří jsme na straně kupujícího a tím klientům zajišťujeme jistotu bezproblémového procesu a kvalitní službu.

Vytváříme na trhu přirozenou protiváhu realitním kancelářím.

proč s námi

Našimi prioritami jsou jednoduchost, přehlednost a komplexnost celého procesu.

S námi najdete bez starostí nový domov, nebo bez problémů zrekostruujete ten stávající. Stačí se nám ozvat a ostatní nechat na nás. Nemovitost vyhledáme, zkontrolujeme, dohodneme prohlídku, zajistíme financování bydlení a další finanční služby s tím spojené. Dále zajišťujeme kompletní rekonstrukce, vytvoření projektu, bytový design, architektonickou vizualizaci, stavební práce, úklid i stěhování.