NÁŠ TÝM

NÁŠ TÝM SPECIALISTŮ PŘIPRAVENÝCH VÁM POMOCI

svg+xml;charset=utf

Josef Lebeda

CO-Owner & CEO

Jsem přesvědčen, že dlouhodobě vykonávaná práce by měla dávat smysl. Já jsem přesně ten, který dělá to, co ho baví. Díky předešlým zkušenostem z korporátního prostředí, především v oblasti vedení velkých ...

Jsem přesvědčen, že dlouhodobě vykonávaná práce by měla dávat smysl. Já jsem přesně ten, který dělá to, co ho baví. Díky předešlým zkušenostem z korporátního prostředí, především v oblasti vedení velkých obchodních týmů jsem si uvědomil, že pokud má mít práce hlubší smysl, musí mít i své poslání.

S mým parťákem Matějem Kuncem jsme se zhruba před 3 lety rozhodli změnit trh s nemovitostmi. Je mi jasné, že si kdekdo může říct, že to jsou silná slova, ale já si za nimi stojím. Nejde o změnu na straně prodávajícího, ale jde zásadním způsobem o změnu postavení kupujícího při nákupu nemovitosti.

Chci, aby bylo v brzké době normální, že si své bydlení pořizují lidé s odborníkem. A děláme vše pro to, aby se tomu tak stalo. Na cestě za novým bydlením je mnoho úskalí a my jsme ti, kteří vědí, kde se ta úskalí nachází. Provádíme naše klienty administrativním bludištěm a zároveň říkám s pokorou, že to, co děláme, děláme velmi dobře.

josef.lebeda@bydlimesnadno.cz

Josef Lebeda na LinkedIn

svg+xml;charset=utf

Matěj Kunc

CO-Owner

Z vlastní zkušenosti vím, že najít vyhovující vlastní bydlení je velmi těžké, hlavně když člověk této oblasti zcela nerozumí a neví, jak přesně fungují procesy spojené s nákupem nemovitosti. Díky zkušenostem z prostředí ...

Z vlastní zkušenosti vím, že najít vyhovující vlastní bydlení je velmi těžké, hlavně když člověk této oblasti zcela nerozumí a neví, jak přesně fungují procesy spojené s nákupem nemovitosti. Díky zkušenostem z prostředí hypoték a financování bydlení, jsem se denně dostával ke klientům, kterým jsem pomáhal nejen s hypotékami, ale radil jsem jim i při nákupu vlastního bydlení. Díky tomu se začala rodit myšlenka nového konceptu a postupně začala vznikat i společnost Bydlíme snadno.

Vše dělám precizně a zaměřuji se na to, aby veškeré detaily byly dotažené. Chráníme naše klienty při nákupu a zajišťujeme jim jistotu, která na realitním trhu není pro kupující stranu zcela běžná. Jsem přesvědčen, že je normální mít vedle sebe odborníka i pro nákup nemovitosti, přeci jen jde o hodně peněz.

matej.kunc@bydlimesnadno.cz

Matěj Kunc na LinkedIn

vojtech lebeda

Vojtěch Lebeda

Projektový manažer

jan kunc

Jan Kunc

Projektový manažer

michal zyma

Michal Zýma

Projektový manažer

pavel sluka

Pavel Sluka

Technický specialista

milan sivic

Milan Šivic

Projektový manažer

martin barta

Martin Bárta

Projektový manažer

Martin Hnilička

Martin Hnilička

Projektový manažer

Jakub Dufek

Jakub Dufek

Projektový manažer

JUDr. Martin Čeřovský

JUDr. Martin Čeřovský

Advokát