NÁŠ TÝM

NÁŠ TÝM SPECIALISTŮ PŘIPRAVENÝCH VÁM POMOCI

svg+xml;charset=utf

Matěj Kunc

CEO

Z vlastní zkušenosti vím, že najít vyhovující vlastní bydlení je velmi těžké, hlavně když člověk této oblasti zcela nerozumí a neví, jak přesně fungují procesy spojené s nákupem nemovitosti. Díky zkušenostem z prostředí ...

Z vlastní zkušenosti vím, že najít vyhovující vlastní bydlení je velmi těžké, hlavně když člověk této oblasti zcela nerozumí a neví, jak přesně fungují procesy spojené s nákupem nemovitosti. Díky zkušenostem z prostředí hypoték a financování bydlení, jsem se denně dostával ke klientům, kterým jsem pomáhal nejen s hypotékami, ale radil jsem jim i při nákupu vlastního bydlení. Díky tomu se začala rodit myšlenka nového konceptu a postupně začala vznikat i společnost Bydlíme snadno.

Vše dělám precizně a zaměřuji se na to, aby veškeré detaily byly dotažené. Chráníme naše klienty při nákupu a zajišťujeme jim jistotu, která na realitním trhu není pro kupující stranu zcela běžná. Jsem přesvědčen, že je normální mít vedle sebe odborníka i pro nákup nemovitosti, přeci jen jde o hodně peněz.

matej.kunc@bydlimesnadno.cz

Matěj Kunc na LinkedIn

jan kunc

Jan Kunc

Projektový manažer

pavel sluka

Pavel Sluka

Technický specialista

maria bockova

Maria Bočková

Projektový manažer

barbora skalska

Barbora Skalská

Office manažerka

JUDr. Martin Čeřovský

JUDr. Martin Čeřovský

Advokát