Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace..
Bydlíme snadno

Reference

KTEŘÍ KLIENTI UŽ DÍKY NÁM BYDLÍ SNADNO?
Paní Verecká - nákup družstevního bytu 135 m2, Praha 5


Průběh zakázky:

Zajistili jsme kompletní proces nákupu bytu v lokalitě omezené pouze na Prahu 5. Detailně jsme zanalyzovali preference paní Verecké a nabídli jí 25 nemovitostí, které přesně odpovídaly jejím představám.

“Nejdřív jsem se bála, že nabídka “pouhých” 25 nemovitostí nebude pro životní rozhodnutí stačit. Obava to byla ale zbytečná. Nabídka přesně odpovídala preferencím a vhodný byt se podařilo nalézt za pouhý měsíc od podpisu smlouvy.”

Zajistili jsme právní prověření i jednání o slevě

Byt jsme pečlivě prověřili po technické i právní stránce:

  • Přeměření reálné rozlohy a porovnání s informací od prodávajícího
  • Vykreslení stávajícího stavu s budoucími možnostmi rekonstrukce
  • Právní prověření o hospodaření družstva

“Zjistili jsme, že byt je chybně zaměřen, a proto byl prostor jednat o slevě pro paní Vereckou”.

Po zjištění všech skutečností, jsme klientovi doporučili nemovitost koupit.

Hladký průběh stavebních úprav

Po vyřízení převodu družstevního podílu na nového majitele, jsme pro paní Vereckou zajistili nutné stavební úpravy, které se podařilo v termínu dokončit.

Paní Verecká je naší spokojenou klientkou a my jí přejeme příjemné bydlení v novém bytě!
Manželé Vlachovi - nákup rodinného domu 130 m2 - Praha-východ


Průběh zakázky:

Zajistili jsme celý proces nákupu nemovitosti od samotného vyhledání vhodného objektu přes zajištění financování až po rekonstrukci.

“Díky detailní analýze preferencí si klienti po pouhých 14 dnech od zaslání prvních nabídek a po 4 prohlídkách domů velmi rychle vybrali.”

Našli jsme pro klienty velmi prostorný dům pro čtyřčlennou rodinu, kde nebudou nutné velké investice, s menší zahradou a vhodnou lokalitou.

Rychlé jednání s bankou

Po důležitém technickém prověření objektu jsme započali intenzivně jednat s bankou, kde jsme vše velmi rychle vyřešili ke spokojenosti našeho klienta.

Odhalili jsme pochybení na straně realitní kanceláře

Realitní kancelář udělala v procesu hrubou chybu, kterou jsme ale včas odhalili a nemovitost byla řádně předána. Ihned po předání klíčů došlo k drobným stavebním úpravám, které byly dokončeny včas a klienti se mohli nastěhovat v požadovaném termínu.
Paní Macková - Nákup bytu 1+kk 40m2, Chýně


Průběh zakázky:

Pro klientku jsme zajistili nákup bytu ve velmi omezené cenové hladině včetně kompletního finančního i právního servisu.

“Díky tomu, že se orientujeme na finančním trhu, jsme klientce zajistili také úvěr, se kterým dosáhla na kvalitní nemovitost za rozumnou cenu.”

  • Zajistili jsme úvěr
  • Vyhledali vhodnou nemovitost v dojezdové vzdálenosti do Řep
  • Diky naší zkušenosti jsme nabídli klientce variantu bydlení u Prahy, kde jsou ceny nemovitostí nižší
  • Pomohli klientce ve velmi tíživé situaci orientovat se v administrativním bludišti a komunikaci s realitní kanceláří (zajištění právní úschovy, odborné prohlídky s naším doprovodem, pojištění nemovitosti, daňové přiznání z nabytí nemovitosti, právní kontrolu všech dokumentů, nebo i odvozy na místo prohlídek)

Klientka díky nám našla i s omezeným rozpočtem komfortní bydlení v bytě 40 m2 1+kk s prostornou koupelnou a balkonem a příjemným výhledem do přilehlých polí a přírody.

Povedlo se nám vytvořit příjemné podmínky pro její nový život tak, aby žila důstojně spokojeně a mohla se starat o svá vnoučata.